УШТЕ ОВА ГО НЕМАВМЕ ВИДЕНО: Малолетник нападнат од соученик и неговата мајка

Сподели го ова:


На 15.10.2023 во 14:30 часот во СВР Скопје, Д.В.(39) од Скопје пријавил дека на 14.10.2023 околу 18:30 часот на подрачјето на Кисела Вода неговиот малолетен син бил физички нападнат од негов соученик и од неговата мајка А.Ј.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави