Прилепчанка пријавила дека нејзиниот син бил нападнат од страна на мајката на неговиот другар

Сподели го ова:Очигледно е дека физичките напади во Прилеп не престануваат. Имено, прилепчанка пријавила дека нејзиниот син бил нападнат од страна на мајката на неговиот другар. Овој немил настан се случил во текот на вчерашниот ден (25.12.2022) кога С.С. (47) од Прилеп пријавила дека нејзиниот син кој бил малолетен бил нападнат од мајката на неговиот друг.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави