Возач на автобус физички нападнат од патник кој се возел во автобусот

Сподели го ова:На 24.02.2024 во 13:15 часот во ОВР Прилеп, И.Н.(63) од Прилеп пријавил дека на паркинг просторот пред влезот на градските гробишта, бил физички нападнат од патник кој се возел во автобусот управуван од него.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.Сподели го ова:

Слични објави