Во Прилеп на ул.„Трајко Николоски“ нападнат е 18 годишен прилепчанец

Сподели го ова:На 06.08.2023 во ОВР Прилеп, А.С.(18) од Прилеп пријавил дека на ул.„Трајко Николоски“ во Прилеп бил физички нападнат од Д.Ј. и Н.Ј., двајцата од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави