| |

СЕ ПОРОДИ АНТОНИА ГИГОВСКА – еве го полот на бебето

Сподели го ова:Пејачката Антониа Гиговска денеска се оствари во улогата на мајка, при што на свет донесе здраво машко дете.

„Станав татко. Фала ти господе за оваа среќа“, напиша на социјалните мрежи Роберт Спасенцовски – музичарот кој е во нејзиниот бенд, односно другарот на нејзиниот претходен дечко со кого раскина пред извесно време.Сподели го ова:

Слични објави