Малолетничка побегна од дома, семејството се сомнева дека е со нејзиното момче

Сподели го ова:На 18.10.2023 во 11.30 часот во Полициската станица Карпош, Е.А.(34) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечила нејзината ќерка С.А.(14). Според пријавеното, таа најверојатно била со нејзиното момче К.Б. од Шуто Оризари.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави