СЛАВЕЛЕ РОДЕНДЕН ВО ИГРОТЕКА: Од струен удар, девојче се здоби со изгореница на раката

Сподели го ова:На 17.10.2023 во 10.00 часот во СВР Скопје, Б.Т.(45) од Скопје пријавил дека на 16.10.2023 околу 19.30 часот во игротека во скопско, на прослава на роденден на неговиот малолетен син, неговата малолетна ќерка се фатила за една од цевките во објектот, при што се здобила со изгореница на раката од струен удар.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот -информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави