Прилепчанец бил нападнат во центарот на градот од страна на неколку лица!

Сподели го ова:На 24.12.2023 во 01.50 часoт, во ОВР-Прилеп Д.Д.(46) од Прилеп пријавил дека во централното градско подрачје во Прилеп бил физички нападнат од неколку лица при што му била одземена и ташната во која имал лични документи.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави