Лишен од слобода е 20 годишен прилепчанец

Сподели го ова:
На 10.03.2023 во 01.50 часот во угостителски објект на подрачјето на Центар, полициски службеници од Одделот за специјални полициски операции го лишиле од слобода Н.Ј.(20) од Прилеп, затоа што кај него била пронајдена и одземена прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави