КОНЕЧНО РЕЛАКСАЦИЈА И СМЕЕЊЕ! Прилепчани ќе уживаат во премиерата на урнебесното шоу на “Солза и смеа”

Сподели го ова:Овој месец популарните тв ликови од “Солза и смеа” доаѓаат во Прилеп, каде за прв пат во Прилеп ПРЕМИЕРНО ќе ја изведат нивната најнова претстава која носи наслов “КОМИЧНО ШОУ”. Станува збор за нивната најнова урнебесна комедија која со сигурност ќе Ве насмее до солзи!!!

Ова најново комично шоу на “Солза и Смеа”, ќе се одржи во вторник на 31.10.2023 година во НУЦК Марко Цепенков-Прилеп, а почетокот на овој спектакл започнува во 20h.

Карти 24/7 и овој пат само за најбрзите на телефон 078/ 66-77-97.

Почеток 20h Билет: 200 денариСподели го ова:

Слични објави