ЖАЛОСНО: Го убил соседот, а веднаш потоа се самоубил

Сподели го ова:Утрово, граѓаните ги потресе ужасна вест за убиството и самоубиство кое го изврши повозрасен човек кој бил на 63 години.

Овој немил настан се случил во Демир Капија, каде што повозрасен човек пукал во соседот што живеел веднаш над него во неговата зграда.

Неофицијално, причината била претходна расправија.

Подетални информации во следните објави на СТАНИЦА.МК.Сподели го ова:

Слични објави