Во Прилеп, ограбена е спортска обложувалница

Сподели го ова:На 01.01.2023 околу 22,50 часот во Полициска станица Прилеп е пријавено дека во спортска обложувалница во Прилеп, едно лице со закана од вработената одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од страна на МВР.Сподели го ова:

Слични објави