УЖАС – ДО КАДЕ ДОЈДОВМЕ: Силувана 81-годишна бабичка од страна на младо момче

Сподели го ова:А.В. (25) од село Косевица – Општина Македонска Каменица, е осомничен од МВР дека извршил обљуба врз 81-годишна старица од струмичко. Грозоморниот настан се случил вчера наутро, околу 3:30 часот.

Ова младо лице било задржано во ПС – Струмица, а за овој ужасен настан бил известен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство – Струмица.

Против осомниченото лице, ќе биде поднесена кривична пријава.Сподели го ова:

Слични објави