Прилепчанец нападнат пред угостителски објект

Сподели го ова:Денеска (22.04.2023) во 04.00 часот Ф.И.(38) од Прилеп пријавил дека околу 00.40 часот пред угостителски објект во Прилеп бил нападнат со остар предмет од страна на М.С.(25) од Прилеп.

Се превземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави