|

“КОЈ САКА НЕКА ЧЕСТИТА”: Заев носи патики од 849 евра??

Сподели го ова:Завчера на својот инстаграм профил поранешниот лидер на СДСМ Зоран Заев, објави фотографија со Алексис Ципрас каде поранешниот премиер носи бели патики. Врз основа на тоа веќе од вчера, “социјалните мрежи горат” од реакции за цената на патиките кои што тој ги носи.

Имено, врз основа на информациите кои што граѓаните ги шират преку споделувањата на Фејсбук, патиките на Заев чинат 849 евра.Сподели го ова:

Слични објави