БРАТОТ ГО НАПАДНАЛ БРАТА СИ: 49-годишен маж пријавил во полиција дека бил физички нападнат од неговиот брат

Сподели го ова:На 27.10.2023 во 13.47 часот во СВР Куманово од Куманово пријавил дека во Куманово бил физички нападнат од неговиот 47-годишен брат. 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави