БОГ ДА ГО ПРОСТИ: 28 годишник почина од струен удар!

Сподели го ова:На 12.01.2024 во 15,00 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во објект во с. Маркова Сушица, скопско бил пронајден починат М.Д.(28) од с.Елово, скопско.

По извршена обдукција, констатирано е дека лицето починало од струен удар.Сподели го ова:

Слични објави