ЗАСЛУЖЕНО: “Лисици на рацете” доби мажот кој ја претепа поранешната сопруга

Сподели го ова:На 20.10.2023 во 23:50 часот во Битола полициски службеници од СВР Битола го лишиле од слобода Д.М.(39) од Битола, поради тоа што околу 21:00 часот физички ја нападнал неговата 41-годишна поранешна сопруга.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави