Во прилепско, дедото го пријавил својот внук за физички напад

Сподели го ова:Врз основа на информациите од ОВР-Прилеп, на 31.12.2022 во 09.50 часот во П.С. Прилеп, Р.Т.(73) од прилепското село Канатларци, пријавил дека на 24.12.2022 околу 10.00 часот во неговиот двор во с.Канатларци, бил предмет на физички нападнат од страна на неговиот внук Е.Т..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави