Се запали автомобил со прилепски регистарски таблички

Сподели го ова:Вчера, 31.12.2022 околу 19.00 часот во П.С. – Прилеп било пријавено дека во градот под Марковите Кули било опожарено патничко возило „мерцедес б180“, кое што било со прилепски регистарски ознаки, и истото сопственост на А.А.(41) од Прилеп.

Врз основа на податоците од полицискиот билтен на МВР, во несреќата нема повредени.Сподели го ова:

Слични објави