Во Прилеп на улица „Цане Кузманоски“ уапсен е 31 годишен прилепчанец

Сподели го ова:На 13.09.2023 на ул.„Цане Кузманоски“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода А.Ц.(31) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена бела грутчеста материја.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави