Таткото пријавил во полиција дека неговиот син бил нападнат од страна на друг малолетник

Сподели го ова:На 04.11.2023 во 14.00 часот Т.Б.(41) од Штип пријавил дека на 03.11.2023 околу 18.00 часот на игралиште во Штип неговиот малолетен син бил физички нападнат со тврд предмет од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави