СЕ ТЕПАЛЕ ЗА МАЖ? “Тепачка” помеѓу две жени

Сподели го ова:На 18.10.2023 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на 17.10.2023 околу 10.50 часот на подрачјето на Шуто Оризари, по претходна расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Р.П.(29) и П.А.(53), двете од Скопје. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок -информира МВР.

Во јавноста се шпекулура дека тепачката настанала поради одредена машка особа, меѓутоа ваквите гласини не се потврдени!Сподели го ова:

Слични објави