“ШМРКАЛ” КОКАИН НА “ЖЕЛЕЗНИЧКА”: Полицијата веднаш го приведе!

Сподели го ова:

На 09.12.2023 година во 02.55 часот, во угостителски објект на булеварот „Железничка“ во Охрид, приведено е 33 годишно лице од охридското село Пештани.

Тој е затекнат при употреба на кокаин, а при извршен преглед кај него се пронајдени и одземени предмети со остатоци од кокаин. По целосно документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.Сподели го ова:

Слични објави