РЕЗИЛ: 19 годишник ги претепал мајка си и сестра си

Сподели го ова:На 02.01.2024 во 11.20 часот во СВР Скопје, 48-годишна жена пријавила дека околу 07.30 часот во домот на подрачјето на Кисела Вода, таа и нејзината ќерка биле физички нападнати од нејзиниот син Д.И.(19) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави