ПРИЛЕПЧАНКА ПРЕТРПЕЛА ВИСТИНСКИ ХОРОР: Влегле во нејзиниот дом и со закана ѝ одзеле пари

Сподели го ова:Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е BAD-DOG-POSTER-1-658x1024.jpg

Вчера, на 07.11.2023 во ОВР Прилеп, А.С.(65) од Прилеп пријавила дека во нејзиниот дом влегле две лица, при што со закана ѝ одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е BAD-DOG-POSTER-1-658x1024.jpg


Сподели го ова:

Слични објави