Прилепчанец нападнат пред продавница во Прилеп

Сподели го ова:


На 07.10.2023 во 20.50 часот во Полициска станица Прилеп Б.С.(47) од Прилеп пријавил дека околу 20.20 часот пред продавница во Прилеп бил физички нападнат од Г.Н.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави