Прилепчанец бил физички нападнат од сопругата и синот – случајот го пријавил во полиција

Сподели го ова:Прилепчанец, пријавил во полиција дека бил нападнат од сопругата и синот. Имено, вчера (21.11.2023) , 69 – годишен маж пријавил во ОВР Прилеп, дека во прилепско село, бил физички нападнат од неговата сопруга и неговиот син. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.Сподели го ова:

Слични објави