ОГРОМНИ ПОПУСТИ ВО ПРИЛЕПСКАТА ЧАРШИЈА: На 25-ти и 26-ти август сите во Прилеп на “Outlet викенд” 

Сподели го ова:Подгответе се за неспоредливо шопинг искуство, бидејќи прилепската чаршија најави возбудлив Outlet викенд на 25-ти и 26-ти август! Оваа дводневна екстраваганција ветува низа ексклузивни попусти, понуди и изненадувања што љубителите на продавниците и љубителите на културата нема да сакаат да ги пропуштат.

Овој настан во прилепската чаршија, е вашата златна можност да си ги набавите сакани работи со 50% попуст.

Бидете и Вие дел од непропустливо шопинг искуство!

Ве очекува возбудлив Outlet викенд на 25-ти и 26-ти август!Сподели го ова:

Слични објави