Малолетник нападнат пред прилепски угостителски објект

Сподели го ова:
На 18.06.2023 во 01.45 часот во ОВР Прилеп А.Р.(40) од Прилеп пријавила дека пред угостителски објект во Прилеп нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави