Мајката е НАЈСВЕТО НЕШТО, а 37 годишен македонец си ја претепал сопствената – која го родила!!!

Сподели го ова:

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Гостивар поднесе кривична пријава против Е.А.(31) од Гостивар, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „загрозување на сигурноста“ при семејно насилство.

Пријавениот, на 18.08.2023 физички ги нападнал неговата мајка и неговата сопруга и им нанел повреди – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави