| |

КОЈА Е ПОУБАВА БАРБИКА? Агнеса или Марјана Станојковска?

Сподели го ова:Со модни комбинации и розови декорации во уникатен барби стил, пред една недела се одржа македонската премиера на „Barbie“. Како што знаете станува збор за прикажувањето на филмот од Грета Гервиг во Cineplexx. Прикажувањето на овој филм не го пропушти нашата убава водителка Марјана Станојковска, која позираше во „кутија за кукли“ и изгледаше како вистинска Барбика.

Исто така, пред само неколку денови на социјалните мрежи Агнеса Орданоска објави и нејзина слика на која самата таа позира во улога на барбика, па врз основа на тоа прашуваме – која е поубава барбика? Агнеса или пак Марјана Станојковска? Вашите одговори ги очекуваме во коментар на оваа наша објава.Сподели го ова:

Слични објави