ФИЗИЧКИ НАПАД ВО ПРИЛЕП: Нападнат е 23 годишен прилепчанец

Сподели го ова:


На 20.10.2023 во 11.15 часот Р.А.(23) од Прилеп пријавил дека на 19.10.2023 околу 22.00 часот во Прилеп бил физички нападнат од Б.И.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави