Физичка пресметка во угостителски објект во Прилеп

Сподели го ова:На 14.10.2023 во 01.20 часот во ОВР Прилеп, М.Р.(29) од Прилеп пријавил дека во 21.00 часот во угостителски објект во Прилеп, по претходна расправија, настанала физичка пресметка помеѓу него и Р.К. од Прилеп.

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави