ДРОГАТА СТАНА СЕКОЈДНЕВИЕ ВО ПРИЛЕП? Уапсени се две нови лица во градот под Марковите Кули

Сподели го ова:

На 04.07.2023 полициски службеници од ОВР Прилеп на ул.„Дабничка“ ги лишиле од слобода М.С.(24) и Е.Ј.(18)од Прилеп, бидејќи кај нив била пронајдена и одземена марихуана.

По документирање на настанот против лицата ќе следува соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави