ЦЕЛ ПРИЛЕП ЗБОРУВА: Прилепчанка, нападна своја сограѓанка во Прилеп

Сподели го ова:На 18.11.2023 во 13.00 часот во ОВР Прилеп, Л.Т.(57) од Прилеп пријавила дека околу 13.00 часот на ул.„Васко Карангелевски“ била физички нападната од В.А. – женско лице од Прилеп.

Се работи на расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави