АПСЕЊЕ ВО ПРИЛЕП: На ул.„Дабнички завој“ уапсен е 32 годишен прилепчанец

Сподели го ова:На 14.06.2023 на ул.„Дабнички завој“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода Н.Р.(32) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави