51 ГОДИШЕН ПРИЛЕПЧАНЕЦ Е ЛИШЕН ОД СЛОБОДА – ОВА Е ПРИЧИНАТА

Сподели го ова:Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е BAD-DOG-POSTER-1-658x1024.jpg

На 11.11.2023 во 22.30 часот во Прилеп од полициски службеници е лишен од слобода Р.Р.(51) од Прилеп затоа што кај него биле пронајдена и одземена прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок -информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави