ЗАВРШИ ЗАД РЕШЕТКИ: Агресивно се однесувал и упатувал закани кон неговата сопруга

Сподели го ова:

На 30.12.2023 во 18.40 часот во Кавадарци, полициски службеници од ОВР Кавадарци го лишиле од слобода Л.К.(50) од Кавадарци затоа што се однесувал агресивно во семејниот дом и упатил закани на неговата 49-годишна сопруга.Сподели го ова:

Слични објави