СВЕКОРОТ “ЈА НАТЕПАЛ” СНААТА: 32-годишна жена пријавила дека била физички нападната од нејзиниот свекор

Сподели го ова:На 01.03.2024 во 14.45 часот во СВР Скопје, 32-годишна жена пријавила дека во семејниот дом на подрачје на Драчево била физички нападната од нејзиниот свекор З.М.(67) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави