ШТО ЛИ СЕ СЛУЧУВА? Опожарено е уште едно возило во Прилеп

Сподели го ова:Денеска, 11.03.2024 дестина минути после полноќ, во ОВР-Прилеп добиена е пријава според која во двор во куќа на улица Борка Стеваноски која била во сопственост на прилепчанецот Б.В. (40), било опожарено неговото патничко возило ОПЕЛ ИНСИГНИА.

Од страна на сопственикот пожарот бил изгаснат, а увид на местото на настанот изврши увидна екипа од ОВР-Прилеп.

За среќа, во овој немил настан повредени лица нема!Сподели го ова:

Слични објави