РЕЗИЛ: Прилепчанец го нападна сопствениот татко

Сподели го ова:СВР Битола поднесе кривична пријава против М.К.(20) од Прилеп, поради постоење основано сомнение за сторено кривично дело „тешка телесна повреда“.

На 05.10.2023 во семејниот дом пријавениот физички го нападнал неговиот татко – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави