ПОЖАР ВО КУЌА ВО ПРИЛЕП!!!

Сподели го ова:Денеска (26.10.2023) во 03.20 часот во СВР Битола било пријавено дека настанал пожар во куќа во Прилеп, сопственост на Љ.Ш. од Прилеп. Пожарот бил изгаснат од екипа на Бригадата за противпожарна заштита.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави