Прилепчанка нападната на своето работно место од страна на друго женско лице

Сподели го ова:На 06.10.2023 во 18.00 часот во ОВР-Прилеп С.М.(27) од Прилеп пријавила дека околу 14.30 часот додека била на своето работно место како обезбедување во банка во Прилеп, била физички нападната од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави