Прилепчанец на патот за с.Селце каснат од куче скитник

Сподели го ова:На 04.10.2023 во ОВР Прилеп, Р.Б.(51) од Прилеп пријавил дека на патот за с.Селце, прилепско, бил каснат од куче скитник – информираат од МВР.Сподели го ова:

Слични објави