ПОВТОРНО ДРОГА ВО ПРИЛЕП: Уапсен е уште еден млад прилепчанец

Сподели го ова:На 25.04.2023 на ул.„Дебарца“ во Прилеп, полициски службеници од СВР Битола – ОВР Прилеп го лишиле од слобода Н.С.(20) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена марихуана.

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави