КОЛКУ Е БЕЗБЕДНО ДА СЕ ЖИВЕЕ ВО ПРИЛЕП: Нов физички напад во градот под Марковите Кули

Сподели го ова:
На 10.03.2023 во 03.20 часот во ОВР-Прилеп Б.Џ.(40) од Прилеп пријавил дека на 09.03.2023 околу 23.50 часот во Прилеп бил физички нападнат од Е.А.(43) од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информират од МВР.Сподели го ова:

Слични објави