Апсење во близина на ноќен клуб во Прилеп

Сподели го ова:

На 17.12.2023 во 02.30 часот во близина на ноќен клуб во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода Д.Н.(25) од Прилеп затоа што кај него била пронајдена и одземена прашкаста материја.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.Сподели го ова:

Слични објави