ЗА ШТО ЛИ СЕ ТЕПАЛЕ?? Физичка пресметка во спортска обложувалница во с.Воѓани

Сподели го ова:На 13 10 2023 во 11.40 часот во Полициското одделение Кривогаштани, И.Е.(49) од с.Обршани пријавил дека на 12.10.2023 на работното место во спортска обложувалница во с.Воѓани бил физички нападнат од Д.К. од с.Бела Црква и О.Ѓ. од с.Обршани, кои употребиле и стаклени предмети.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот – информира МВР.Сподели го ова:

Слични објави