УЖАС: Силувано е 14 годишно девојче! Мајката го пријавила случајот во полиција

Сподели го ова:На 15.09.2023 во 15.00 часот во СВР Скопје 38- годишна жена пријавила дека на подрачјето на Шуто Оризари 16-годишник извршил обљуба врз нејзината 14 годишна ќерка, со која биле во љубовна врска.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок – ИНФОРМИРААТ ОД МВР.Сподели го ова:

Слични објави